Tento môj blog milujem. Rada totiž píšem. A rada píšem o témach, ktoré sú mojou životnou filozofiou a mojou najväčšou záľubou. Asi tušíte, že je to pohyb a šport. Ten je úplne prirodzenou súčasťou nielen mňa ale môjho života už min. tých 20 rokov.

Začalo to tancom, najprv ľudovým, potom moderným a potom som podľahla čaru skupinových cvičení vo fitku. Až do tohoto mega divného Covid roka, kedy som to sekla aj s fitkom. No rozhodne nie s pohybom. 

Tento rok, aj keď by som ho najradšej nerátala k svojmu veku a chcela by som, aby už skončil, bol pre mňa prelomový. Objavila som totiž čaro cvičenia doma, vďaka úplne premakanému programu LIVE od  Janyho Landla. Ten začal v marci a pokračuje doteraz. Ja dúfam, že nikdy neskončí, lebo práve od vtedy mám asi najlepšiu postavu akú som kedy mala. 

Tento program, samotný Jany (ale nielen on) ma ovplyvnil vo viacerých smeroch. Jedným z nich je myslenie. 

Teraz hneď

Tak som si povedala, že je načase aby som aj ja popracovala na niečom novom.  Niečom, nad čím rozmýšľam už dlhší čas no bála som sa do toho pustiť. Až doteraz. Aj vďaka Janymu a tiež Digitalnej Univerzite, ktorej výsledkom je teraz táto moja webstránka. 

Nebudem a nechcem zatiaľ prezdrádzať detaily ale už som začala podnikať prvé kroky, výsledkom ktorých bude čoskoro online prvý výsledok. Postupne budú pribúdať ďalšie. To len taká malá návnada. 

Prezdradím len toľko, že hlavné úlohy budú hrať slidre, teda šmykľavé podložky a bosu lopta:)

Chcem urobiť niečo nové lebo pohyb a cvičenie ma baví a chcem ním inšpirovať a v “dobrom nakaziť” aj iných. 

Takže kto čaká ten sa dočká a na dobré sa čaká:)

 

 

 

Mohlo by sa vám páčiť:

Instagram