Podcasty vám asi veľmi nemusím predstavovať. Na popularite stúpli hlavne počas minulého roka, keď si ľudia uvedomili, že naozaj môžu robiť dve veci naraz. Napríklad šoférovať a popritom ich počúvať alebo si nimi krátiť čas cestovaním  v mhd či urobiť si vďaka nim doma trošku “křoví” popri upratovaní.

No a vďaka tomu sa niečo nové dozvedieť či sa dokonca niečo užitočné naučiť. A to je fakt parádna vec, hlavne v dobe, keď sa nemáme čas pomaly ani v kľude najesť a je nám neustále do hláv tlačená teória ako ju skvelo popísal Jakub Ptačin: že ak nevyhoríme, ideme pod svoje možnosti. 

Fitness podcasty. Výživné tipy priamo do vášho mobilu

Podcastov existuje obrovské množstvo a úplne o všetkom možnom, no ja sa chcem zamerať na tie, ktoré sú orientované na fitness a zdravý životný štýl a šport. Na Slovensku mám dva, ktoré som si skutočne obľúbila a snažím sa nevynechať ani jeden jediný diel. 

Jeden je Fitclan podcast, ktorý je nabitý kvalitnými informáciami a vedecky podloženými výskumami a faktami na rôzne témy. Páči sa mi nielen fakt, že sa pri tomto podcaste vždy niečo nové dozviem a naučím ale aj štýl akým je robený. Taký no bullshit štýl, čiže povedia to tak, ako to je. Na nič sa nehrajú a nesnažia sa niekomu zapáčiť. Sú brutálne úprimní a to veľmi oceňujem. 

Poslednou bola téma o chudnutí podľa krvných skupín. Môžete ho nájsť v Spotify alebo na https://fitclan.sk/kategorie/podcast/. Inak oplatí sa mrknúť aj na ich web, plný článkov, tipov, cvičení, rád a receptov na zdravú stravu. Majú tiež super e-shop. 

Ten druhý je skôr vtipnejšie zameraný podcast dvoch bývalých hokejistov Borisa Valábika a Mariána Gáboríka, ktorý na Spotify nájdete pod názvom Boris a Brambor. Spovedajú rozličné osobnosti slovenského športového života od tenistov po hokejistov. Toto je jeden z podcastov, pri ktorom sa fakt dobre zabavíte a dostanete sa aj tak trocha do súkromia našich športových hviezd.

Ako ste na tom vy a podcasty? Počúvate nejaké? Dajte tipy:)

Mohlo by sa vám páčiť:

Instagram
LinkedIn