Pred pár rokmi som mala tú česť stretnúť človeka, ktorý môjmu písaniu veril a podporoval ma. Vtedy ma písanie začalo baviť. 

Odvtedy som mala tú česť spolupracovať s niekoľkými úžasnými ľuďmi, ktorých recenzie si môžete prečítať nižšie a posúvať svoje písanie ďalej.
 
Za všetky spolupráce a odporúčania som preto veľmi vďačná a aj to je to, prečo ma to tak baví a prečo teraz tento web existuje.
"S Veronikou spolupracujeme dlhodobo na spracovaní článkov z oblasti zdravého životného štýlu pre portál CVIČTE.sk. Oceňujeme hlavne jej proaktivitu, ústretovosť pre spätnú väzbu, ako aj medzinárodný presah, umožňujúci spracovávať obsah zo zahraničia. "

Články na Cvičte.sk ešte pod menom Veronika Shoebridge (Encingerová).

"Veronika je spoľahlivá copywriterka, ktorej texty naši čitatelia radi čítajú. Jednou z Veronikiných silných stránok je aj výborná práca s úpravou článkov ako celku. Obsah veľmi dobre štruktúruje a jeho prehľadnosť dopĺňa creatívnou grafikou. Vrelo odporúčam."

Článok dostupný TU

Ak potrebujete vytvoriť nový obsah alebo refreshnúť existujúce texty na webe, blogu alebo sociálnych sieťach, prípadne potrebujete texty preložiť do alebo z angličtiny, ozvite sa mi. 

Na ďalšie spolupráce s inšpiratívnymi ľudmi sa veľmi teším!

Neváhajte ma kontaktovať jednoducho cez ikonku Messengera, napíšte mi email na: veronikaencingerova@gmail.com alebo cez moje sociálne siete. (Linky vľavo)

Ak vás tieto spolupráce zaujali, pozývam vás prečítať si aj zopár mojich článkov na homepage.

Podporiť ma tiež môžete aj na PATREONE

Vypočujte si tiež môj podcast na SOUNDCLOUDE.

Instagram