Pred pár rokmi som mala tú česť stretnúť človeka, ktorý môjmu písaniu veril a podporoval ma. Vtedy ma písanie začalo baviť. 

Odvtedy som mala tú česť spolupracovať s niekoľkými úžasnými ľuďmi, ktorých recenzie si môžete prečítať nižšie a posúvať svoje písanie ďalej.
 
Za všetky spolupráce a odporúčania som preto veľmi vďačná a aj to je to, prečo ma to tak baví a prečo teraz tento web existuje.
"S Veronikou spolupracujeme dlhodobo na spracovaní článkov z oblasti zdravého životného štýlu pre portál CVIČTE.sk. Oceňujeme hlavne jej proaktivitu, ústretovosť pre spätnú väzbu, ako aj medzinárodný presah, umožňujúci spracovávať obsah zo zahraničia. "

Články na Cvičte.sk ešte pod menom Veronika Shoebridge (Encingerová).

"Veronika je spoľahlivá copywriterka, ktorej texty naši čitatelia radi čítajú. Jednou z Veronikiných silných stránok je aj výborná práca s úpravou článkov ako celku. Obsah veľmi dobre štruktúruje a jeho prehľadnosť dopĺňa creatívnou grafikou. Vrelo odporúčam."

Článok dostupný TU

Niektoré moje články sú ešte pod menom Veronika Shoebridge (Encingerová) TU. 

"S Veronikou sme spolupracovali na pravidelnej báze. Po niekoľkých mesiacoch hľadania a nastavovania tých správnych tém a štýlu, ktorý majú naši zákazníci a čitatelia radi bola spolupráca úžasná. Nemôžem si vynachváliť Veronikinu proaktivitu ako aj neustály rast a taktiež aj unikátny pohľad, ktorý dokázala do takmer každej témy vniesť."

Ak potrebujete vytvoriť nový obsah alebo refreshnúť existujúce texty na webe, blogu alebo sociálnych sieťach, prípadne potrebujete texty preložiť do alebo z angličtiny, ozvite sa mi. 

Na ďalšie spolupráce s inšpiratívnymi ľudmi sa veľmi teším!

Neváhajte ma kontaktovať buď jednoducho cez Messenger v pravom dolnom rohu, na emailovej adrese: veronikaencingerova@gmail.com alebo cez moje sociálne siete. (Linky vľavo)

Ak vás tieto spolupráce zaujali, pozývam vás prečítať si aj môj
BLOG
.

Facebook
Instagram