Júúúj ľudia, toľko noviniek tu mám, že to už musím spísať do blogu ale tá úplne najhlavnejšia je, že po poslednom článku, kde som vám sľubovala nejaké veľké veci sa musím priznať, že veľké veci sa aj udiali. 

KONEČNE som sa odhodlala nielen si založiť svoj vlastný YouTube kanál ale na neho začať reálne pridávať aj obsah. Video bolo niečo, čo ma fascinovalo a vždy som obdivovala ľudí, ktorí ich vedeli a vedia robiť a pritom to je úplne prirodzené ale zároveň veľmi profesionálne. 

Moje YouTube začiatky

V skratke sa datujú tak na 2 týždne dozadu, kedy som publikovala moje úplne prvé video v živote. Myslím video na YouTube. Nejdem vám ani hovoriť aký stres som mala. Nemám problém s vystupovaním na verejnosti ani nič podobné ale s videom som mala jeden základný problém a to, že som chcela, aby to bolo dokonalé. Tak som to neustále odkladala až som sa nakoniec rozhodla, že toto nemá význam a keď to budem stále odkladať nikdy nič neurobím. 

No a bolo rozhodnuté. Moje prvé videjko uzrelo svetlo sveta. Nedokonalé, v podstate totálny amaterizmus ale moje. Strašne som sa z neho tešila a samozrejme, že sa teším doteraz. Nie je perfektne postrihané, v krásnom študiu, s perfektnou hudbou ale som tam ja a zdieľam s ľuďmi to, čo je moja najväčšia vášeň. Pohyb. Chcem v ňom ľuďom ukázať aké jednoduché ale zároveň aj efektívne je cvičiť doma. 

Všetky cviky a cvičenia si vymýšľam sama a keďže videí na cvičenie doma je na YouTube už teraz obrovský pretlak, chcem to robiť troška inak. Využívať budem výhradne dve základné a moje najobľúbenejšie pomôcky. Bosu loptu a šmýkacie podložky alebo aj slidre. Sú to práve tieto pomôcky, po ktorých cviky skutočne cítim a vidím na svojej postave rozdiely. Či už v sile alebo tvare tela. 

  • Nechcem to siliť. Videá budem dávať vtedy, kedy si na ne nájdem čas a viem, že cviky budú premyslené a nie urobené narýchlo len aby bolo. Niekedy teda iba raz a niekedy aj 3x týždenne. 
  • Videá budú mať rôznu dĺžku. Niekedy možno len 15 minút a inokedy možno aj hodinu. 
  • Keďže nie som profesionál a krásne štúdio a profi techniku si nemôžem dovoliť, videá natáčam úplne jednoducho. Na mobil a doma. To ale neznamená, že možno raz nepríde aj to (ak budú dostatočne populárne, všetko je možné:D)

 Ale ako iste všetci viete, nejako treba začať. Aj spoločnosť Apple začala v malej garáži:)

Tu je teda môj YouTube kanál. Budem vďačná za každý váš subscribe a dúfam, že si so mnou vždy skvelo zacvičíte. 

https://www.youtube.com/channel/UCOpkupeWGeuNWh4g2KwgBNQ/

Lebo pohyb je život!

 

 

Mohlo by sa vám páčiť:

Instagram